O nas

Kursy KPP, Szkolenia, Szkolenia z Pierwszej Pomocy

Firma MED-LUK prowadzi szkolenia z pierwszej pomocy od 2008 roku. Z naszych usług korzystają instytucje publiczne, firmy prywatne, stowarzyszenia czy też bardzo duża ilość klientów indywidualnych. Stawiamy bardzo na ćwiczenia praktyczne bo one są najważniejsze po to aby kursant był przygotowany na sytuacje gdzie człowiek jest w stanie zagrożenia zdrowia lub życia.

W roku 2012 otrzymaliśmy akredytacje z Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu na prowadzenie Kursów Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy dla PSP, OSP, Wojska, Policji czy też WOPR. Rozwijamy się cały czas dlatego w tym roku rozpoczęliśmy jako jedyna firma w Województwie Wielkopolskim prowadzenie szkoleń podstawowych z ratownictwa wysokościowego OSP.

Nie stoimy w miejscu tylko dalej tworzymy nowe pomysły....

Breloczki ratownicze - producent

MED-LUK to firma stawiająca na praktyczność, bezpieczeństwo i najwyższy stopień komfortu, niezależnie od sytuacji. Oferowane przez nas breloczki ratownicze to doskonały sposób na promowanie odpowiedzialnych zachowań społecznych. Każdy z nich ma formę mini-zestawu ratunkowego, który pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa niezależnie od sytuacji. Sprawdza się zarówno w życiu codziennym, jako doskonały dodatek do kluczy, jak i w trakcie podróżny, uprawiania sportu, biegania, jeżdżenia rowerem oraz samochodem. Taki gadżet poleca się szczególnie osobom aktywnym, narażonym na rożnego rodzaju niespodziewane sytuacje w życiu codziennym. Mimo to, niezależnie od trybu życia, przyda się on dosłownie każdemu z nas.

2008

Rok założenia firmy

11

Instruktorów w kadrze

+13 056

przeszkolonych kursantów

+556

Kursów w tym roku