O nas

Breloczki ratownicze - producent

MED-LUK to firma stawiajaca na praktycznosc, bezpieczenstwo i najwyzszy stopien komfortu, niezaleznie od sytuacji. Oferowane przez nas breloczki ratownicze to doskonaly sposób na promowanie odpowiedzialnych zachowan spolecznych. Kazdy z nich ma forme mini-zestawu ratunkowego, który pozwala na zapewnienie bezpieczenstwa niezaleznie od sytuacji. Sprawdza sie zarówno w zyciu codziennym, jako doskonaly dodatek do kluczy, jak i w trakcie podrózy, uprawiania sportu, biegania, jezdzenia rowerem oraz samochodem. Taki gadzet poleca sie szczególnie osobom aktywnym, narazonym na róznego rodzaju niespodziewane sytuacje w zyciu codziennym. Mimo to, niezaleznie od trybu zycia, przyda sie on doslownie kazdemu z nas.

Profesjonalne szkolenia, kursy, akcesoria

Sklep Medluk.pl oferuje nie tylko sprzęt medyczny, ale również profesjonalne szkolenia dla ratowników. Oferujemy wysokiej jakości produkty, stworzone specjalnie z myślą o wygodzie i funkcjonalności, tak koniecznej w pracy Ratownictwa Medycznego. Dzięki temu z naszych usług korzystają ratownicy z całej Polski. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przeanalizowania naszej pełnej oferty.

Breloczki

Poza odzieza, zajmujemy sie produkcja breloczków ratowniczych z nadrukiem, które dostarczamy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Przy produkcji breloczków dostosowujemy sie do Panstwa potrzeb - klient ma mozliwosc ustalenia ksztaltu, nadruku, a takze negocjowania ceny i formy platnosci. Oprócz tego, nasza firma zajmuje sie równiez organizowaniem szkolen ratowniczych, w których stawiamy przede wszystkim na praktyke. Kadra MED-LUK sklada sie z osób zawodowo zwiazanych z ratownictwem medycznym: ratowników, pielegniarek, zawodowców z pogotowia ratunkowego oraz strazy pozarnej. Zapraszamy do zapoznania sie z nasza oferta!

2008

Rok założenia firmy

14

Instruktorów w kadrze

+13 023

przeszkolonych kursantów

+519

Kursów w tym roku